l   Upis u ŠF Vuk   l   Vuk Shop  l   Mailing  lista   l
Title
Idi na sadržaj

Akademija Pandev 2018
Generacije 2006 i 2008 su od 07.03 do 10.03. učestvovale na turniru Akademia Pandev u Strumici (Makedonija).

2006 godiste svoju utakmicu za prolaz u 1/4 finale igra u 13:30
Za prolazak u 1/4 finale potrebna nam je pobeda.
2006 godiste: Dracevo 0-7 SF Vuk
2006 godiste plasiralo u 1/4 finale.
I 2006 godiste je jedina ekipa koja nije primila gol u svom godistu u grupnoj fazi! Bravo deco, cestitamo!

2008 godiste : Bregalnica Stip 1-1 SF Vuk
2008 godiste se tako potpunk zasluzeno, ali uz dosta muka i uz pogodak u poslednjem minutu meca plasiralo u 1/4 finale.
A veceras gost na veceru nam je bio Nikola Vujanac, sadasnji golman Akademije Pandev. A pre vecere smo izasli sa Nikolim u grad. A bivsi golman JEDINSTVA IZ PARACINA. Igrao je jos za: Obilic Beograd, Sloge Kraljeva, Radnicki Pirot, Mladi Radnik Pozarevac, Sloga Despotovac, Dinamo Vranje(kapiten), Sileks Makedonija(branio ligu evrope) i sada Akademia Pandev. Srecno u nastavku karijere, da sa Akademijom Pandev izadjes na evropsku scenu zeli ti skola fudbala Vuk i vukovi!
A od Nikole Vujanca bivšeg golmana Jedinstva a sada prvog golmana superligasa iz Strumice poklon za skolu fudbala Vuk, hvala Nikola!
Pandev kup 2018 Strumice Makedonija, četvrtfinale
Šf.Vuk - Belasica Bugarska 2:2 (2:3) Vukovi 2008 stali u 1/4 finalu posle vođstva od 2:0 nismo imali srece i u poslednja 2 minuta utakmice primili smo 2 gola.
Na penal lutriji uspešniji su bili malisani iz Bugarske.
Copyright © 2011 ŠF Vuk. Sva prava zadržana.